fbpx
Teacher sitting in classroom
149338156_340016167399297_4772478300543408626_o

Komisja Międzyzakładowa WZZ "Forum - Oświata"

Teacher sitting in classroom
WZZFO jest związkiem zawodowym, do którego przynależność jest dobrowolna.
Związek został powołany do reprezentowania i obrony praw pracowniczych, interesów zawodowych i socjalnych pracowników oświatowych.

Związek reprezentuje interesy pracownika przed pracodawcą, obejmuje szczególną ochroną stosunek pracy pracownika, a także służy pomocą w karierze zawodowej.

Zadania Agencji

Naszym zadaniem było stworzenie firmowego Fanpage’a oraz prowadzenie kampanii reklamowej na Facebooku.

Żeby zrobić to jak najlepiej, stworzyliśmy własną, sprecyzowaną komunikację marki, bazując na jej podstawowych kolorach w oparciu o stronę www.

Opracowaliśmy strategię dotarcia do przedstawicieli sektoru nauki w konkretnym regionie, ponieważ związek prowadzi działalność na przestrzeni Torunia oraz kilku powiatów województwa kujawsko-pomorskiego.

brief

Zapoznaliśmy się ze specyfiką działalności związku zawodowego. Wspólnie wyznaczyliśmy cele, a także kierunki i formy dotarcia do grupy docelowej.

Wdrożenie oraz Analiza

Zbadaliśmy grupy docelowe, stworzyliśmy identyfikację marki oraz jej Fanpage firmowy. Na stronie podpięliśmy kody śledzące, a także zaplanowaliśmy dodanie treści na Fanpage.

Start kampanii

Po utworzeniu firmowego Fanpage'a i dodaniu kilku profesjonalnych postów z zakresu działalności związku, jesteśmy gotowi do załączenia kampanii i dotarcia do grona nauczycieli!

Etap I: Utworzenie Fanpage'a

Dodaliśmy również wszystkie niezbędne informacje, potrzebne do kontaktowania się ze związkiem. Utworzone posty angażują odbiorców, ponieważ zawierają ciekawe i przydatne treści.

Etap I: Utworzenie Fanpage'a

Stworzyliśmy identyfikację marki na podstawie jej działalności oraz logotypu. Główny przekaz związku odnalazł się na banerze w tle, co daje jasny i prosty przekaz odbiorcom.

Etap II: Kampania reklamowa Fb Ads

Etap II: Kampania reklamowa Fb Ads

Mieliśmy kilka celów kampanii reklamowej, jeden z nich to kampania „na like’i”, czyli zwiększenie zaangażowania odbiorców oraz polubienia strony.

Już po tygodniu mieliśmy niezły ruch na Fanpage’u. Wpadały like’i oraz komentarze, a co najważniejsze – od osób z sektoru nauki, czyli target docelowy związku zawodowego!

rezultaty projektu

Związek zawodowy WZZFO zwiększył rozpoznawalność w sprecyzowanym gronie odbiorców. Przedstawiciele oświaty zaczęli dołączać do związku, zapraszając ze sobą kolegów po fachu.

Kampania reklamowa przyniosła wiele zapisów do związku, a spójna komunikacja marki sprawiła, że związek prezentuje się bardzo kompetentnie. 

Dotarcie do grupy docelowej

100%

Zaangażowanie odbiorców

99%

Zwiększenie ilości zapisów

200%

przenieś swoją markę na wyższy poziom

Chcesz wiedzieć co możemy zrobić dla twojej firmy?

Porozmawiaj z nami.
Bądźmy w kontakcie!

Porozmawiaj z nami Wyślij wiadomość

Im więcej informacji nam podasz tym szybciej poznasz strategię jaką możemy Tobie zaproponować.

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż nawet w tych trudnych czasach!

Szybki Kontakt: