fbpx

Warzywniak Online

WarzywniakOnline jest lokalną firmą, która została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, wygodę i oszczędność czasu.

Firma oferuje kompleksowe dostawy świeżych warzyw, owoców i produktów spożywczych o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, dając dostęp do wielu artykułów niedostępnych w popularnych dyskontach, jednocześnie zapewniając produkty wysokiej jakości i trwałości.

Zadania Agencji

Naszym pierwszorzędnym zadaniem było zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Jednak żeby tego dokonać musieliśmy się skupić na dwóch głównych grupach odbiorców – klienci stali oraz klienci nowi.

W każdej prężnie rozwijającej się firmie najważniejszym elementem jest sprzedaż. Właśnie dlatego skupiliśmy się na pozyskaniu nowych kontrahentów, gdyż przy zwiększeniu ich ilości zwiększymy grono stałych odbiorców.

CEL

Celem prowadzonych kampanii był wzrost sprzedaży. Dodatkowo zwiększenie świadomości marki w mieście oraz dbanie o stałych kontrahentów.

Wdrożenie oraz Analiza

Rozpoczeliśmy pracę nad przygotowaniem grafik oraz przekazów. Utworzyliśmy kilka grup odbiorców. Podpieliśmy kody śledzące.

Start Kampanii

Klient otrzymuje wgląd do utworzonych prac i akceptuje je. Następnie zaczynamy uruchamianie kampanii z wyznaczonymi wcześniej celami.

Desktop Facebook Ads

Żeby stworzyć indywidualną, wyróżniającą się z tłumu ofertę, musieliśmy nie tylko zbadać rynek lokalny, ale i wdrożyć elementy marketingu psychologicznego – użycie tak zwanych bodźców, przez które szybciej podejmujemy decyzje i kupujemy więcej.

Skupiliśmy się na dwóch głównych atutach firmy – szybkiej, darmowej dostawie oraz produktach najwyższej jakości. W odpowiedni sposób przedstawiliśmy ofertę, co wywołało duże zainteresowanie i wzrost zamówień.

Grafiki z pomysłem - to podstawa Facebook Ads

Grafiki z pomysłem - to podstawa Facebook Ads

Oprócz bodźców sprzedażowych skupiliśmy się również na wizualnej części kampanii – stworzyliśmy nietuzinkowe, ciekawe i nowoczesne przekazy, które zatrzymywały uwagę potencjalnych klientów, a także nakierowywały ich do zakupu na stronie.

Grafiki uzyskały dużo reakcji i udostępnień, stali klienci z przyjemnością oglądali dodawane treści i upewniali się, że dokonali najlepszego wyboru, a nowi chcieli dołączyć do gronu ludzi, ceniących jakość produktów oraz swój czas.

rezultaty projektu

Sprzedaż w sklepie internetowym wzrosła znacznie, stali klienci zamawiają z większą częstotliwością, a nowi poszerzają swoje zamówienia o coraz większą ilość produktów.

Warzywniak Online zajął ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Sklep pozyskuje coraz więcej nowych klientów, co pozwala na poszerzenie oferty oraz zwiększenie obrotów.

0

odwiedzin w witrynie

0 %

wzrost liczby fanów

kg 0

Sprzedanych warzyw

0 %

Zadowolenie z widoczności marki w internecie

przenieś swoją markę na wyższy poziom

Chcesz wiedzieć co możemy zrobić dla twojej firmy?

Porozmawiaj z nami.
Bądźmy w kontakcie!

Porozmawiaj z nami Wyślij wiadomość

Im więcej informacji nam podasz tym szybciej poznasz strategię jaką możemy Tobie zaproponować.

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż nawet w tych trudnych czasach!

Szybki Kontakt: