fbpx

Salon Kosmetyczny
4 U

Nowoczesny salon kosmetyczny w Lublinie, oferujący szeroką paletę usług z zakresu kosmetyki oraz medycyny estetycznej borykał się z jednym problemem – a mianowicie z pozyskaniem nowych klientów.

Branża kosmetyczna jest dość konkurencyjna, dlatego bez dobrze prowadzonego marketingu pozyskać nowych klientów jest bardzo ciężko. Wyjście jest jedno – robić to, co inni nie robią. Co więcej – robić to lepiej i skuteczniej. To jest formuła sukcesu!

Zadania Agencji

Naszym zadaniem było stworzenie ciekawej, wyróżniającej się z tłumu oferty, która nie tylko przyciągnie uwagę potencjalnego klienta, ale i zachęci go do skorzystania z usług salonu.

W przekazie reklamowym mocno skupiliśmy się na wizualnej części, ponieważ usługi branży beauty są kojarzone właśnie z pięknem, ładnym wyglądem oraz estetyką.

Liczne badania wskazują, że kupujemy oczami niezależnie od płci, wieku oraz zawodu. Szczególnie w branży beauty. 

Cel

Celem kampanii reklamowej było pozyskanie nowych klientów, utrzymanie stałych oraz zwiększenie świadomości marki na rynku lokalnym.

Wdrożenie oraz Analiza

Sprawdziliśmy i zbadaliśmy konkurencję. Wyznaczyliśmy jej mocne i słabe strony. Dzięki temu stworzyliśmy inny, odróżniający się i ciekawszy przekaz, który zatrzymywał uwagę odbiorców.

Start kampanii

Po podpięciu kodów śledzących oraz utowrzeniu grup odbiorców, wprowadziliśmy kampanie reklamowe na poszczególne usługi.

Desktop Facebook Ads

Połączenie przemyślanego przekazu tekstowego ze spójną koncepcją graficzną wygląda bardzo profesjonalnie i jest odbierane jako dowód słuszności.

W branży beauty dobór kolorystyki, czcionki czy przedstawienia oferty nigdy nie może być dziełem przypadku. W 89% grupa docelowa składa się z kobiet, które zwracają szczególną uwagę na estetykę oraz spójność przekazu.

Mobile Facebook Ads

Dzięki przemyślanej strategii marketingowej reklama Facebook Ads osiąga fenomelne wyniki – jedynie 22 groszy za lead!

Co więcej, kobiety zaczynają komentować oraz udostępniać przekazy reklamowe, dzięki czemu zwiększa się lokalna świadomość marki, a zasięgi organiczne idą w górę! Ciekawy przekaz i niestandardowe podejście – to formuła sukcesu!

rezultaty projektu

Już po 1 tygodniu współpracy salon uzyskał około 10 zapisów na różnorodne zabiegi.

Pozyskanie nowych klientów w końcu nie jest ciężarem, lecz ciekawą przygodą, obejmującą wspólne dyskusje klientek na Fanpage’u, przeprowadzenie różnego rodzaju konkursów, a nawet spotkań, podczas których zdobywamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym.

Od teraz salon piękności 4U to coś więcej niż gabinet kosmetyczny. To przestrzeń, w której odnajdzie się każda kobieta. To miejsce, w którym zawsze jesteś mile widziana!

0

odwiedzin w witrynie

0 %

Zaangażowania odbiorców

0

Nowe klientki

0 %

Zadowolenia z Wyników Kampanii reklamowej

przenieś swoją markę na wyższy poziom

Chcesz wiedzieć co możemy zrobić dla twojej firmy?

Porozmawiaj z nami.
Bądźmy w kontakcie!

Porozmawiaj z nami Wyślij wiadomość

Im więcej informacji nam podasz tym szybciej poznasz strategię jaką możemy Tobie zaproponować.

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż nawet w tych trudnych czasach!

Szybki Kontakt: