fbpx

O Nas

Jak zacząć z tysiącem złotych?

Pamiętamy nasze początki gdy mieliśmy tylko swoją kreatywność i pasję. Jesteśmy świetnym przykładem na to, że wiemy jak rozwijać biznesy bez większego zaplecza budżetowego.

Cenimy każdą wydaną przez Ciebie złotówkę na nasze usługi jak swoją. Jeśli jesteś przedsiębiorcą to wiesz jak wiele to znaczy. 

Co nas wyróżnia?:

Zgrany zespół to Podstawa!

Tworzymy team, który uzupełnia swoje kompetencje z zakresu każdej dziedziny usług, które oferujemy. Zyskujesz na tym nie tylko jednego specjalistę ale pogląd i opinię kilku fachowców. 

 

ceo

web Deweloper

social media specjalist

copywriter

Odpowiedzi na popularne pytania:

kontaktmarketinginaczej@gmail.com

Prowadzimy płatne kampanie reklamowe w każdym dostępnym medium. Dodatkowo tworzymy kontent oraz strony www, które często są niezbędne do wdrożenia skutecznych kampanii reklamowych.

Pierwsze efekty zwykle nasi klienci widzą już w pierwszym miesiącu współpracy. Im dłużej trwa kampania tym są one lepsze ponieważ ciągle pracujemy nad ich optymalizacją.

Standardowo zaczynamy od konsultacji na której ustalamy Twoje cele biznesowe. Następnie wdrażamy strategię. Zwykle do 72h Twoja kampania zacznie generować pierwsze efekty!

Do 14 dni od rozpoczęcia współpracy możesz się wycofać.

Mało tego, nie wiążemy się długoterminowymi umowami. Naszym celem jest partnerstwo i obopólne korzyści. Nie chcemy nadużywać zaufania naszych kontrahentów. 

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż nawet w tych trudnych czasach!

Szybki Kontakt:
Call Now Button